Üyelik
 • 1. Nasıl Üye Olabilirim?

  Oriente Home ana sayfasında bulunan ‘Bize Katıl’ butonuna tıklayarak görüntüleyeceğiniz ' Üye Kayıt ' formuna gerekli bilgileri doldurup "Kaydet" butonuna tıklayınız. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak belirttikten sonra otomatik olarak siteye giriş yapmış olacaksınız.

 • 2. Adres bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

  Oriente Home anasayfasında sağ üst kısımda bulunan menüden “Adresler” başlığına tıklayarak yeni adres ekleyebilir yada adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 • 3. Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

  Oriente Home anasayfasında sağ üst kısımda bulunan menüden “Profil” başlığına tıklayarak oradan “Kişisel Bilgilerim” butonuna tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 • 4. Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

  Üye giriş sayfasında bulunan ‘Şifremi Unuttum’ alanına tıkladığınızda sisteme kayıtlı e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir. Bu aktivasyon koduna tıklayarak karşınıza gelen yeni sayfa içerisinde ‘Yeni Parola‘nızı oluşturabilirsiniz.

 • 5. Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

  Üye iptal işlemleriniz Müşteri Hizmetleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Sisteme kayıtlı olan e-posta adresinizden info@orientehome.com’dan bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.