Kargo ve Teslimat
 • 1. Kargo Bedeli Ödeyecek miyim?

  Ürünlerimizde tüm kargolar ücretsizdir.

 • 2. Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

  Siparişleriniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapılabilmektedir. Destek için info@orientehome.com ya da Whatsapp Destek Hattı +90 553 760 09 05 ‘dan bize ulaşarak hızla süreci başlatabilirsiniz. Ancak bu tür durumlarda teslimat süresinin uzayabileceği dikkate alınmalıdır. Sipariş takip bölümünden tüm aşamaları takip edebilir ve siparişinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

 • 3. Kargom nerede nasıl öğrenebilirim?

  Kargoya teslim edilmiş olan siparişinizin nerede olduğunu öğrenmek için ; sırası ile Hesabım > Siparişlerim sekmesinden siparişinizi görüntüleyerek kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

 • 4. Yurtdışına gönderi yapıyor musunuz?

  Teslimat noktalarımız yalnızca Türkiye ile sınırlıdır.

 • 5. Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

  Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma, vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca paketinizde bulunan ürünlerin, faturaya yansıyan ürünlerle aynı olduğundan emin olmanızı öneririz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. *Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

 • 6. Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

  Adreste bulunamadığınızda siparişiniz 3 gün kargo şubesinde bekletilir, dilerseniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün sonunda siparişiniz teslim alınmaz ise Oriente Home deposuna iade edilir. Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır. (Kargo tarafından bu şekilde bir not bırakılmıyor)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.