İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • 1. Siparişime Nasıl İade Edebilirim?

  Satın aldığınız ürünü, teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde orijinal paketinde ve teslim alındığı şekliyle faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. .* Siparişinizi geri göndermek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

  1. Hesabım menüsünde “Siparişlerim” alt başlığını seçin.

  2. İptal etmek istediğiniz siparişiniz satırında en sağdaki iade et butonuna tıklayarak iadeyi başlatın.

  3. İade bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

  4. İade edeceğiniz halıyı sağlam bir şekilde paketleyerek, faturası ile birlikte 718342010 numaralı iade kargo kodu ile MNG kargo şubesinden gönderebilirsiniz

  5. İade ürünlerin kargo ücretleri tarafımızca karşılanır.

 • 2. İade ürün bedeli kredi kartına ne zaman yansır?

  İade ettiğiniz ürünler Oriente Home deposuna ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunlukları kontrol edilir. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş, kullanılmamış ürünlerin bedeli kredi kartınıza ortalama 10-14 gün içerisinde aktarılır. Ücret iade işleminin süresi bankalara göre değişkenlik gösterir. İadelerle ilgili her türlü sorunuz için bize info@orientehome.com adresinden ya da Whatsapp 90 549 469 09 04 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 • 3. Tarafıma ulaşan ürün kusurlu, ne yapmam gerekiyor?

  Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtık, ezilme, ıslanma vb bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.